Зараз всім відомі персонажі знаходяться в психіатричній клініці. Девід Данн виявився єдиним, хто вижив під час аварії поїзда. Чоловік вважає себе супергероєм. Він намагається переконати оточуючих, що здатний бачити, відчувати чужі гріхи. Кевін психічно нездоровий. В його тілі уживається відразу двадцять чотири особи. Він не в змозі їх контролювати. Кістки божевільного маніяка неймовірно тендітні, він не може пересуватися самостійно. Зараз громадськість дізналася про існування неординарних, незвичайних людей. Вони збираються сколихнути це місто. Злочинці налаштовані рішуче, вони хочуть, щоб їх всі боялися.

Головні герої мають намір зустрітися з давніми ворогами, які зробили неймовірне вплив на їхнє життя. Девід повинен перешкодити пройдисвітам, сметающим все на своєму шляху. Кейсі — підліток зі складною долею. Дівчині довелося побувати в полоні. Дивом вона вціліла. Безумовно, Кевін має намір довести розпочате до логічного завершення.

Правда, більше дівчина не боїться непередбачуваного викрадача. Кінофільм Гласс є своєрідним продовженням попередніх проектів. Історія вийшла яскравою, насиченою, захоплюючою, цікавою. Фільм Скло (2019) дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: М. Найт Шьямалан
В ролях: Брюс Вілліс, Сара Полсон, Аня Тейлор-Джой, Спенсер Тріт Кларк, Джеймс Макевой, Семюел Л. Джексон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress