Центральним персонажем даної кінострічки є дивовижна собака і її вірні товариші. Скубі-Ду вже протягом довгого часу займається розкриттям самих різних злочинів і виходить це у нього просто чудово. Його життя тече спокійно і розмірено і не відбувається будь-яких серйозних змін. Одного разу, пес разом зі своїми вірними друзями вирішує відправитися на один загадковий острів, так як там почали відбуватися події, які просто-напросто не піддаються логічному поясненню. Багато говорять про те, що там творяться справжні жахи і тільки хлопці можуть розібратися у всьому що відбувається.

Вони всі звикли вже до того, що кожен раз доводиться ризикувати власним життям, але роблять це тільки для того, щоб захистити невинних громадян. На цей раз їм належить виконати дуже небезпечне завдання і тому діяти необхідно буде акуратно. Герої мультфільму повинні будуть розкрити таємницю, яку приховує острів і з’ясувати, що там відбувається насправді. Фільм Скубі-Ду (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ніяк не можна допустити навіть найменшої помилки, так як вона зможе привести до найтрагічніших наслідків. Найголовніше потрібно буде вжити заходів, щоб зупинити ще більшу катастрофу.

Режисер: Раджа Госнелл
В ролях: Фредді Принц мл, Сара Мішель Геллар, Меттью Лиллард, Лінда Карделлини, Роуен Еткінсон, Айла Фішер, Мігель А. Нуньєс мл, Стівен Грайвз, Чарльз Стен Фрэзиер, Крейг Баллок

загрузка...