загрузка...


Кінокартина «Служителі» розповідає про дівчину і двох юнаків, які абсолютно випадково зіткнулися з маніяком. Замість того, щоб зателефонувати у відділення поліції і повідомити про знайдені докази, Підлітки вирішили почати шантажувати небезпечного типу. Вони хотіли покарати людину, яка кілька років тому їх серйозно образив. Хоча герої все добре продумали, в найвідповідальніший момент відбувається збій. Всі троє друзів опиняються в небезпеці. Спочатку вони цього не усвідомлювали, але, коли Лісовий вбивця почав давати про себе знати, всім було не до сміху.

Тепер вони в ролі жертв, а він знову мисливець. Ситуація з кожною хвилиною загострюється. Чи зуміють дурні діти захистися себе і не попастися в пастку божевільного чоловіка? Зовсім випадковим чином підлітки вийшли на серійного вбивцю. Здавалося б, в такій ситуації будь-яка людина відразу ж звернулася б в поліції, адже цією справою повинні займатися правоохоронні органи. Однак наші герої вирішили вчинити інакше. Фільм Служителі (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Замість того, щоб повідомити копам про маніяка, вони вирішують його шантажувати. Ось тільки подібна «гра» з серійним вбивцею може бути дуже і дуже небезпечною. Але чим обернеться ця затія для наших героїв?

Режисер: Джон Х’юїт
В ролях: Джоел Едгертон, Майкл Дорман, Себастьян Грегорі, Белінда Макклорі, Ханна Менген Лоуренс, Джошуа Пейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress