Фільм Смертельні таємниці біля озера (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дженніфер Райлі, детектив з Нью-Йорка, повертається в рідне місто, щоб допомогти сестрі, яку звинуватили у вбивстві начальника. Між справою Джен намагається налагодити стосунки з родиною, яку вона залишила 20 років тому, внаслідок трагічних подій. В ході розслідування Джен не тільки нападає на слід вбивці, але і відкриває таємниці минулого, яка загрожує рознести в пух і прах усе місто. У деяких випадках масштабні знання в області практичного розслідування злочинів можуть бути використані слідчим для власної вигоди. Дженніфер успішно працює детективом у поліції Нью-Йорка.

Однак проблеми змушують її повернутися на Батьківщину, де вона не бувала близько двох десятків років. Сестру панянки підозрюють у причетності до тяжкого проступку. Щоб довести невинність родички за справу береться професіонал. У процесі проведення розшукових заходів дама добирається до таємниці, яка йде корінням в далеке минуле.

Як минулі обставини пов’язані з сьогоднішніми проблемами? Чи зможе настирна особистість зупинити вбивцю? Які секрети здатні зруйнувати благополучну дійсність? Фільм Смертельні таємниці біля озера (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дон МакБрити
В ролях: Стефані фон Пфеттен, Стів Байєрс, Тамо Пеникетт, Ферелит Янг, Фульвіо Чечере, Клер Ранкін


загрузка...