Фільм «Смертельно живий» оповідає про життєві перипетії відомого письменника Насіння Ноздрева. Чоловік протягом трьох років отримує таємничі повідомлення на свій телефон про прийдешні знакові події в його житті. Всі прогнози збуваються з вражаючою точність і Семен звик довіряти їм і покладатися на них. Перший час його це шокувало, він намагався вирахувати незнайомий номер відправника, але потім смерился. Запобігти неприємні події він, як не старався, все одно не міг. Так би все і тривало, якби одного разу Семен не отримав чергове пророцтво з точною датою смерті.

Маючи неабиякий склад розуму, будучи письменником зі світовим ім’ям і солідними капіталами в багатьох банках, чоловік зробив всі спроби себе убезпечити. Але як можна захиститися, якщо не знаєш з чим маєш справу, і звідки чекати біди? Раптом це потойбічні сили вирішили допомогти? Адже Семен все життя жив чесно і єдиним його бажанням було залишити після себе слід. Потрібно просто розгадати ребус і зрозуміти, де зробив помилку. Фільм Смертельно живий (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але якщо помилка була в тому, що просто сильно довіряв людям, які вдавали близькими? Що керує життям, доля або можливості вибору, і доведеться Семену померти, щоб це зрозуміти?

Режисер: Максим Стецков
В ролях: Вікторія Варлей, Максим Стецков, Олександр Герелес, В’ячеслав Довженко, Олег Примогенов, Михайло Кришталь, Олександр Печеник

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress