Екранізація культового детективного роману Бориса Акуніна. Дореволюційна Росія, де нерідко відбуваються дивні злочину, мають під собою політичне підґрунтя. Таким же було і це вбивство: у поїзді, що прямував з Петербурга в Москву, знайдений мертвим генерал-ад’ютант. На місці злочину виявлено закривавлений клинок з таємничими літерами «БГ», немає сумнівів, що сталося вбивство. Охорона каже, що до Харпову прийшов чоловік, який підходив за описом під Ераста Фандоріна, відомого сищика, тому його і впустили. Однак після скоєного злочину вбивця спритно виліз у вікно і зник.

Після зустрічі цього Фандоріна з охороною з’ясовується, що Ераст невинний, зловмисник лише загримувався для схожості з сищиком. Однак факт залишається фактом — було вчинено вбивство, а на місці є і знаряддя вбивства з підказкою. Ераст знає, що «БГ» — це знак «Бойової Групи», небезпечної терористичної організації, яка тримає в страху тисячі мирних громадян, тому він починає своє розслідування. Фільм Статський радник (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проте в ході розслідування з’ясовується, що в цьому замішаний хтось із верхівки влади, так що довіряти нікому не можна. А тут ще втручається князь Пожарський, після чого справа приймає вельми несподіваний поворот.

Режисер: Філіп Янковський
В ролях: Микита Міхалков, Олег Меньшиков, Костянтин Хабенський, Володимир Машков, Емілія Співак, Михайло Єфремов, Оксана Фандера, Юрій Колокольников, Олексій Горбунов, Федір Бондарчук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress