загрузка...


Новий комедійний фільм відомого голлівудського актора і режисера Джорджа Клуні. Дія кінокартини розгортається в невеликому американському містечку під назвою Субурбікон. Йшли п’ятдесяті роки. В умах людей до сих пір залишаються спогади про кровопролитну Другу світову війну, яка забрала чимало людських життів. Ті давні події назавжди змінили погляди на життя багатьох американців. У центрі сюжету звичайнісінька сімейна пара, яка живе у власному затишному будинку.

Для сусідів вони є приблизною парою, в будь-який момент готової прийти на допомогу. Вони по-справжньому щасливі поруч один з одним і намагаються триматися від різних неприємностей якнайдалі. Ось тільки головні герої фільму «Субурбікон» навіть не здогадуються, що їх ідилії незабаром прийде кінець… Трапляється це після того, як в їх житті з’являються незнайомі до цього моменту особистості. Вони перетворюють їх життя на справжній кошмар. Фільм Субурбікон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поступово починають переплітатися багато дивні речі: інтриги, відносини і навіть кримінал. Вас чекає сміховинна чорна комедія, знята за сценарієм знаменитих братів Коен. Цей фільм ви зможете дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Джордж Клуні
У ролях: Метт Деймон, Оскар Айзек, Джош Бролін, Джуліанна Мур, Гленн Флешлер, Меган Фергюсон, Майкл Коен, Джек Конлі, Гері Басараба, Стів Монро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress