Гвен — одиначка, у якої є одержимість переслідувати і вивчати незнайомців, перебуваючи на відстані. Але одного разу один з «суб’єктів» входить в її життя абсолютно несподіваним чином, і Гвен бачить можливість дізнатися його краще, але вона поки не знає, як сильно це вплине на її життя. У всіх людей є свої звички і хобі, і Гвен не є винятком з цього правила. Вона вважає за краще цуратися людей і проводити час на самоті. Вона буквально одержима своїм захопленням, пов’язаним з вивченням незнайомців.

Гвен спостерігає за ними, перебуваючи на певній відстані, буквально переслідуючи їх по п’ятах і відстежуючи кожен крок. І ось одного разу один з тих, за ким вона уважно стежить, дивним чином опинився поруч з нею. Фільм Суб’єкт 36 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До цього вона виявилася зовсім не готова, але тепер зрозуміла, що отримала шанс дізнатися «суб’єкт» свого дослідження ближче. Можливо, ця зустріч змінить її життя, але поки незрозуміло, наскільки сильними можуть виявитися ці зміни.

Режисер: Олександр Лоріан
В ролях: Джейкоб Аберкромбі, Лаура Бедфорд, Реньє Б’юкс, Ребекка Колдуелл, Сара Кристинер, Елісон Корнелл, Емілія Ефенді, Коді Фінлей, Коді Фуллбрук, Алі Джахани

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress