загрузка...


Головними героями стають люди, які вже дуже давно працюють в правоохоронних органах. Вони вже який рік служать на кордоні між Сполученими Штатами Америки та Канади. Вони повинні перебувати на цій межі цілодобово, однак п’ять цих поліцейських частенько забивають на свою роботу. Одного разу їм довелося поліпшити свою роботу на невеликий термін, щоб не втратити заробітної плати і посад. Але після вони знову усвідомили, отже добре влаштовані. Тепер же головним героям знову доведеться докласти зусилля, щоб не вилетіти з роботи. Чоловікам доведеться розкрити всі злочини.

Які відбувалися на кордоні. Їм потрібно знизити кримінальний рівень на прикордонній дорозі. Тільки от невдача, головні герої терпіти не можуть канадців. Вони вважають, що американця набагато краще. Тепер же їм доведеться співпрацювати з правоохоронними органами Канади, щоб підвищити розкриття. Головні герої збираються довести цим нахабним канадцям, що вони кращі, що Америка завжди буде попереду. Фільм Суперполіцейські 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хоч працюють вони і кепсько, але країну свою дуже люблять. Чи вийде у головних героїв успішно співпрацювати з сусідами? Чи зможе він довести. Що Сполучені Штати Америки краще, ніж Канада?

Режисер: Джей Чандрашекхар
В ролях: Шонн Вільям Скотт, Кліфтон Коллінз мл, Стів Леммі, Пол Сотер, Ерік Столханске, Джей Чандрашекхар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress