загрузка...


Фільм об’єднує два абсолютно різних світи, які в принципі ніколи не могли б перетнутися. Роуз і Бен живуть не просто далеко один від одного. Вони знаходяться в різних епохах і навіть не уявляють про існування один одного. Їх об’єднує лише одне — незадоволеність навколишнім світом. Бен весь час знаходиться в пошуку свого батька, а Роуз зайнята розслідуванням загадкового зникнення актриси з місцевого театру. Здається, що у цих двох історій навіть близько не може бути хоч якийсь точки дотику.

Але не поспішайте з висновками. Світи їх хоч і поділяють століття, але вони тісно переплетені. Про це героям ще належить дізнатися протягом сюжету. А поки лише дивне почуття веде їх до однієї і тієї ж мети. Навіть якщо вони не зустрінуться, то зрозуміють, що весь цей час були разом, робили одну справу, і можливо, займалися розслідуванням не без допомоги один одного. Що ж станеться далі, і як будуть розвиватися події? Можливо ми, як і головні герої повіримо в казку, і тоді самі дивні події в їх житті все ж відбудуться.

Наприклад, вони зустрінуться на зло всім обставинам, перешкодам і часу. Як би там не було, про це ми дізнаємося лише після виходу фільму, а поки нам залишається тільки чекати і гадати. Фільм Світ, повний чудес (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тодд Хейнс
В ролях: Міллі Сіммондс, Джуліанна Мур, Кору Майкл Сміт, Джеймс Урбаняк, Деміен Янг, Патрік Мерни, Лорен Ридлофф, Ентоні Наталі, Керол Аддаббо, Howard Seago

загрузка...