Самоідентифікація відчувається досить швидко. У полоні у страхів, забуття і містики жити непросто. Надздібності обернуться самотністю і відсутністю сім’ї. Рідкісний дар знайти власне судження визначається єдністю прагнень. Почати з нуля усвідомлено по добрій волі ніхто не погоджується. Позбудеться друзів, професії, пізнаваного обличчя, звичок нікому не хочеться. Божевільні погоджуються прожити поперемінно кілька етапів. На іменинах Том зустрічає привабливу особу, що дозволяє змінюватися.

Еліс Мелінг виглядає звичайною чорноволосої дівчиною з оригінальними безтурботними поглядами на навколишній простір. Господар оселі впізнає знайомі риси, але героїня не зізнається. Забуті минулі роки не відображаються згубно на сучасному вигляді. Чарівна привабливість знайомої персони викликає закоханість. Філософська полеміка про незвичайні можливості людини формує негативне громадську думку колег і сусідів. Спроба потонути в прибережній акваторії протвережує свідомість. Переродитися в іншу парадоксальну особистість вдається не відразу. Втративши щирий інтерес до власних інтимних бажань і можливостей, можна знайти відчуття переваги. Анонімні створення губляться в багатоликої натовпі. Завіса трансформується в зірвати завісу причастя. Багаж знань і навичок втрачається. Для освоєння духовного простору потрібно виховання. Життєві уроки затребуваності треба починати заново, щоб знову не потрапити в капкан тривіальності і банальності. Внутрішні терзання обернулися пожадливістю і пристрастю.

Замість примарного самотності виходить спільність пристрасті. Оновлені почуття, обнулення етапами часу, дозволяють єству знову відчути новизну прогресу. Фільм Та що біжить від реальності (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джошуа Марстон
В ролях: Кондоль Рашад, Ерін Майя Дарк, Денні Гловер, Рейчел Вайс, Азіта Ганізада, Майкл Шеннон, Кеті Бейтс, Майкл Чернус, Кріс Лоуелл, Келлі АуКойн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress