Фільм Таємниця Емми Філдінг (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цілеспрямований археолог — Емма живе тільки своєю професією. Дівчина весь свій час присвячує роботі, сподіваючись на те, що зможе відшукати цікавлять її розкопки, в результаті чого стане відомою на весь світ. В ході своєї діяльності молода особа чисто випадковим чином виявляє труп, про що відразу ж повідомляє в відділ правоохоронних органів. Головна героїня навіть і подумати не могла, що цим вчинком сама на себе накличе безліч проблем.

Емма виявляється, втягнута в це розслідування, в ході якого вона буде вважатися і вбивцею, і підозрюваної, і свідком і навіть сама жертвою. У дівчини навіть і думки виникнути не могло, що вона настільки сильно вляпається, але, незважаючи на це вона продовжувала займатися своїми пошуками, які вже кілька років не дають їй спокою. У Емми є мета, яку поки вона не виконає не зможе жити повноцінним життям. Дівчині необхідно відшукати загублену колонію перших американських поселенців, яку її батько так і не зміг знайти. Фільм Таємниця Емми Філдінг (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможуть співробітники поліції знайти справжнього винуватця у вбивстві, або все ж Емма виявиться причетна до цієї події? Чи зможе дівчина здійснити свою мрію, або ж їй доведеться потерпіти невдачу як і її родичу?

Режисер: Дуглас Барр
В ролях: Тесс Аткінс, Мартін Каммінс, Адам Димарко, Суніта Прасад, Кортні Торн-Сміт, Джеймс Таппер


загрузка...