Фільм Таємниця минулого (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Таємниця минулого» — кримінальний трилер, дії якого розгортаються в одному з канадських міст. Саме там проживає молода жінка Стефані, яка на перший погляд нічим не відрізняється від сотень інших представниць прекрасної статі. У неї є чоловік, з яким вона перебуває у шлюбі більше десяти років. За цей період у них з’явився син, який поступово став ставати дорослим. Ось тільки сама Стефані явно не отримує від такого життя ніякого задоволення. Зокрема, вона вже давно не відчуває ніяких почуттів по відношенню до чоловіка. Та й син викликає в неї лише роздратування.

Ситуація всередині сім’ї стала ставати все більш напруженою. Але все змінилося після несподіваної появи таємничого незнайомця… Він починає вимагати від Стефані велику суму грошей. Інакше він уб’є її чоловіка, сина, а потім і її саму. І дістати ці гроші героїні необхідно в найкоротші терміни. Як виявилося, вона приховує страшну правду про своє минуле. Колись вона жила в іншому місті і звалася зовсім інакше.

Що ж саме відбулося в її молодості і спричинило за собою настільки серйозні наслідки? І чи вдасться Стефані повернути все на свої місця до того, як хто-небудь постраждає? Фільм Таємниця минулого 2011 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Гордон Янг
В ролях: Ешлі Джонс, Майкл Вудс, Марк Слек, Ал Сапієнца, Боббі Осборн, Ніколь де Бур, Антоніо Сабато мл, Ален Ченоин, Джанет-Дейн Грін, Френк Скорпіон


загрузка...