загрузка...


Біллі Блэссингс є власницею іменитого ресторану, який користується великим попитом у відвідувачів. Жінка реалізувалася як шеф-кухар, а також вона є співведучою ранкового шоу. Здається, що її життя склалося досить успішним чином. Тільки несподівано для самої Біллі біла смуга переривається. На неї повішено звинувачення у відправленні людини. В цю мить вона втратила всі колишні привілеї, зіткнувшись з неймовірними труднощами, до яких належить проявити свою рішучість і відвагу. Блэссингс анітрохи не впала в паніку, як би цього хотіли ті люди, які запланували проти неї це злочин.

На тлі цих подій вона не могла залишатися байдужою. Вона намагалася розкрити загадку таємничого відправлення. Не чекаючи, поки поліція розплутає справу, Біллі самостійно відправляється розслідувати заплутаний злочин. Вона ставить перед собою мету дізнатися правду, навіть якщо на кін доведеться поставити власне життя.

Відтепер будні успішної жінки пов’язані з боротьбою за справедливість, але іншого виходу Біллі знайти не може. Фільм Таємниця ранкового шоу: Смертельний випадок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Террі Інгрем
В ролях: Холлі Робінсон Піт, Рік Фокс Карен Робінсон, Ел Рокер, Джордана Ларги, Ганна Ван-Хуфт, Джессі Мосс, Девід Люіс, Бен Уілкінсон, Кірстен Робек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress