загрузка...


«Темна таємниця» 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p. Рано вранці в дверях невеликий кулінарії застрелена студентка – без зачіпок і привабливих припущень парочка детективів береться за розслідування у французькому кримінальному трилері «Зловісна таємниця онлайн» режисера Мануеля Бурсиньяка («Наліт»). Прибулим на місце дивного злочину суперінтендантові Руссо (Патрік Шене, «Скафандр і метелик») і його беззмінною супутниці-заступникові Мариелле де Лука (Каміль Панонакль, «Жовтий ірис») не на що дивитися, окрім юного мертвого тіла.

Прижиттєва власниця трупа Шарлотта Кастільон вела на рідкість непримітну життя, не нажила ворогів і мала кілька простих звичок, одна з яких – навідуватися в кондитерську після ранкової пробіжки. Ніхто не пам’ятає того, хто стріляв, зброю не знайдено. Фільм Темна таємниця (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сумніви комісара коливаються від помсти до терористичного акту, але всі вони неспроможні без найменшого натяку на причини лаконічною розправи. Щоб дістатися до суті, детективові знову довіритися інтуїції.

Режисер: Мануель Бурсиньяк
В ролях: Патрік Шене, Каміль Панонакль, Андреа Ферреоль, Рюфюс, Жан-Мішель Фете, Жан Вокат, Антуан Беррі, Ніколас Абрахам, Хассам Гансі, Мішель Бомпуа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress