Фільм Темний сигнал (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кейт, головна героїня фільму жахів Британського виробництва, поодинці виховує маленького синочка. Вона намагається бути гарною матір’ю, незважаючи на те, що змушена багато працювати. Часто пропадаючи на роботі, жінка намагається дати синові все, що той потребує. Оскільки чоловік пішов з сім’ї, Кейт знаходить нового бойфренд, тип нічим не видатний, трохи каламутний, а цінує він знайдену кохану менше, ніж вона того заслуговує. Одного разу, новий хлопець підмовив героїню картини «Темний сигнал» пробратися в житло людини, який, за словами чоловіка повинен йому грошей.

Трохи подумавши, Кейт приймає цю сумнівну пропозицію. Разом з дружком, пробравшись у будинок, пара зауважує тут маніяка, що орудував в окрузі вже тривалий час. Дівчина зауважує, що вбивця вельми пильно придивляється до неї. У той час як парочка рятується від маніяка, на протилежному кінці містечка йде прямий радіоефір, в якому медіум зв’язується з мертвою дівчиною.

Медіум Бен намагається дізнатися причину смерті примари. Для того щоб дізнатися всі відомості, команда радіо разом з екстрасенсом об’єднуються. Фільм Темний сигнал (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ед Еверс-Свинделл
В ролях: Сиван Морріс, Гарет Девід-Ллойд, Joanna Ignaczewska, Дункан Поу, Чінція Монреалі, Елеанор Гекс, Джеймс Космо, Сионед Джонс, Amelie Leroy, Kai Coleman


загрузка...