Фільм Ти, мабуть, убивця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сем влаштував літній табір на ділянці, яка належить його родині багато років. Але щось пішло не так, і хлопець виявляє себе втікачем від маніяка в масці, який вже по-звірячому покришив його друзів. Сем дзвонить подрузі Чак, працівниці магазину коміксів і великий фахівцеві по слешерам, а та, задавши кілька навідних питань, робить жахливе відкриття, Сем і є вбивця. Тепер хлопець намагається заповнити прогалини в пам’яті і з’ясувати, як же це так вийшло.

Молодий чоловік на ім’я Сем вирішив влаштувати для підлітків літній табір і вибрав для цього хороший віддалений ділянку, де скоро і втілив свою мрію. Однак в один з моментів з Семом щось сталося і він прокинувся весь в крові, що тікає від якогось страшного вбивці в масці. Виявляється маніяк вже розправився з усіма хлопцями в таборі і переляканий Сем дзвонить своїй подрузі Чак, продавщиці коміксів і великим фахівцеві зі слешерів. Фільм Ти, мабуть, убивця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина задає чоловікові кілька запитань і приходить до висновку, що він і є справжній вбивця. Нашому герою не залишається нічого іншого, як спробувати відновити в пам’яті хронологію подій.

Режисер: Бретт Сіммонс
В ролях: Френ Кренц, Елісон Хенніген, Бріттані С. Холл, Сара Катрін Белламі


загрузка...