Детектив розповідає історію одного хлопця, який постійно страждає психологічними розладами. Деколи такі моменти не викликають нічого хорошого, і, як правило, позитивних емоцій не приносять. Головне, що стало відомо – це хвороба прогресує. Все дуже запущено. Однак ніхто не виключає ймовірності, що молода людина просто унікальна особистість. Які ж події незабаром почнуть відбуватися в житті головного героя? Для початку хлопець вирішив розібратися, що найбільше любить. Як виявилося, він майстер готувати бомби. Крім того, хлопець вирішив закладати їх в місцях, де велика прохідність людей.

І ось в сутичку з злочинцем набирає капітан Чан. Ця людина є справжнім професіоналом. Він має намір дізнатися, що замішаний у цій історії. Крім цього капітан не може дозволити гинути такій величезній кількості людей. Як же далі бути? Капітан Чан розробляє план. Він має намір все-таки зрозуміти, навіщо злочинець творить такі дива. Фільм Тік-так (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Крім того, сам головний герой може знаходитися просто неймовірної небезпеки. Крім цього, щоб знешкодити головну бомбу потрібен час, якого просто немає в головного героя. Капітан Чан хоче врятувати невинне населення.

Режисер: Чи Цзунь
Актори: Чи Чжон Чже, Уоллес Чунг, Лан Юэтин, Чи Чхе-ен, Фань Ян, Еліза Цзянь, Цуй Лумэн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress