Дівчина на ім’я Зоя мала одну єдину мету-покинути місто якомога швидше. Вся справа в тому, що в її минулому не всі моменти були щасливими, з цієї причини вона прагне докласти масу зусиль, щоб якнайшвидше розлучитися з ними, намагаючись відшукати спосіб почати життя з чистого аркуша. Людей з подібними цілями в сучасному світі досить багато, але не кожен розуміє, що все далеко не так просто і змінити світ зміною місця проживання не вдасться. Одного разу доля звела Зою з незнайомкою. Виявилося, що у неї є власний фургон. Це знайомство стало фатальним для героїні.

З допомогою власниці машини їй вдалося організувати втечу з ненависного міста. Спочатку все складалося досить добре. Дівчина розуміла, що має шанс реалізувати свою мрію, викинувши думки про минуле життя. Тільки вже незабаром вона усвідомила, що від себе досить складно втекти. Болісне минуле регулярно дає про себе знати, завдаючи удару по Зої з все більшою силою.

Це негативним чином відбивається на її стані, а також не дає можливості знайти бажане щастя. Доведеться знову зайнятися пошуком способу налагодження своєї життєдіяльності… Фільм Тіні на дорозі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ноам Кролл
В ролях: Джо Коффі, Патрік Андерсон, Josh Pafchek, Morgan Makana, Дрю Хейл, Ліндсі Хатчінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress