Сара молода дівчина, яка готувалася до найважливішої події у своєму житті. Вона повинна була вийти заміж за людину, яку дуже сильно любила. Молоді люди настільки були щасливі один з одним, що навіть не могли і повірити в те, що між людьми може існувати така неймовірна любов. Вони з великим нетерпінням чекали того моменту, коли зможуть узаконити свої стосунки і навіть не думали ні про що погане. Ось тільки доля зіграла з ними злий жарт. Всього лише за кілька днів до весілля молода людина гине, а дівчина залишилася наодинці зі своїм великим горем.

Ця подія сильно відбилося на ній і вона була впевнена в тому, що більше ніколи не зможе так сильно полюбити. Незважаючи на те, що з моменту смерті молодої людини пройшло досить часу, Сара все ж відчувала з ним зв’язок, немов він був десь поруч. Щоб хоч якось забути про свій біль, дівчина вирішує перебратися в Будапешт. Як тільки вона виявилася в чужому місті, то відразу ж влаштувалася на роботу в кафе-магазин. Сара поступово стала повертатися до свого життя, але останнім часом її стали турбувати страшні сни. Її батьки потонули і тепер Сарі сниться, що і вона тоне. Незабаром дівчина знайомиться з молодим чоловіком на ім’я Шива.

Між ними спалахнули почуття і вони стали зустрічатися. Але, незабаром в житті Сари з’являється Закир, який стверджує про те, що в його тіло переселилася душа її покійного нареченого. Фільм Тісний зв’язок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дінеш Виджан
В ролях: Діпіка Падукон, Критики Санон, Сушант Сінгх Раджпут, Раджкумар Рав, Jim Sarbh, Варун Шарму, Нидхи Суббайя, Vikas Verma, Rachita Singh, Karan Chhabra

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress