загрузка...


Шістка шкільних друзів в черговий раз домовляється про зустрічі. У планах давно не бачили товаришів провести час у відокремленій обстановці десь на природі. За час розлуки вони пережили багато змін, про які варто поділитися при зустрічі. Кожен з них хоче дізнатися, як склалася доля друзів, послухати про їх досягнення та невдачі. Разом дружна компанія вибрала місце для відпочинку. Їх вибір припав на мальовничий берег озера. Розташувавшись там, вони обладнали невеличкий табір, зробивши все можливе, щоб відпочинок був комфортним і запам’ятався приємними подіями.

Зав’язавши спілкування про своє життя, кожен з друзів поділився успіхами. Поступово розмова перетекла в спогад про дитячі роки, смішних ситуаціях і витівки. Якщо все відкриті, то один з товаришів приховує, що все ще злий на них за колишні образи. Він не поспішати розкривати свій секрет. У свою чергу, ніхто з приятелів не здогадувався про це. Вже вранці товариші виявляють, що один з них помер. Фільм Тихі води (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Намагаючись розібратися, що ж відбулося насправді, хлопці приходять до висновку, що вбивця один з них. Але чи зможуть вони обчислити того, хто стоїть за злочином вчасно, поки він не завдав ще один удар?

Режисер: Ніно Альді
В ролях: Карлена Брітч, Тайлер Ріттер, Ерік Майкл Рой, Пол Еліа, Ентоні Дженсен, Georgie Guinane, Тревіс Квентін Янг, Майк Фой, Ніно Альді, Ryan Vincent

загрузка...