Фільм Трагедія в бухті Роджерс (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Микола Жердєв був з тих людей, які здатні всупереч здоровому глузду кидатися у вогонь. Молодий, але дуже перспективний інспектор зовсім недавно одружився і розраховував, що йому вдасться хоча б кілька місяців провести поруч з дружиною. Начальство його дуже цінувало, але залишити його у спокої і обійтися без його допомоги хоча б на деякий час ніхто не міг. Нещодавно відбулося досить дивна подія, яку необхідно було в найкоротші терміни задокументувати. Микола відправляється на острів Врангеля. Саме тут, на Крайній Півночі, сталося вбивство доктора Вольфсона.

Для Жердєва ця поїздка як кістка в горлі. Він розраховував швидко розібратися з обставинами нещасного випадку і повернутися додому до дружини, але несподівано виявив факти, які просто не зміг проігнорувати. Він зв’язується з начальством і просить у них дозволу залишитися тут на деякий час, щоб провести власне розслідування. Керівництво категорично не рекомендує йому залишатися, але він усе-таки вирішує не кидати розпочату справу. Фільм Трагедія в бухті Роджерс (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром він дізнається, що лікар був далеко не першим, хто загинув на цьому острові і всі ці історії оповиті якоюсь страшною таємницею. Він має намір у всьому розібратися, але поки ще не знає, що і сам перебуває у смертельній небезпеці.

Режисер: Філіп Абрютин
В ролях: Ярослав Жалнін, Сергій Цепов, Григорій Зельцер, Євгенія Люта, Євген Редько, Олександр Пахомов


загрузка...