Кожен житель Токіо знає, хто такий Томоакі Сигэмори. Цей чоловік зміг домогтися успіху і поваги серед жителів міста. Справа в тому, що він є найуспішнішим і високооплачуваним адвокатом, до якого звертається величезна кількість людей за допомогою. Звичайно ж, якщо їм вистачає грошей, щоб оплатити його послуги. Незважаючи на великі суми, що до нього йде запис на місяці вперед, що говорить про його безсумнівну професіоналізмі. Всі замовники прекрасно розуміють, що ця людина зробить все можливе і неможливе, щоб суд був на їхньому боці.

Втім, сам чоловік вже добряче втомився від типових справ, які даються йому дуже легко. Він чекає таку справу, над яким він би міг добряче попотіти. Одного разу йому надається така можливість. Головний герой вирішує взятися за справу завзятого злочинця по імені Мікумі, який вчинив зухвале кривавий злочин. Це справа ускладнювалася тим, що сторона звинувачення підняла всі архіви і з’ясувала, що тридцять років тому цей злочинець скоїв схожий злочин, але тоді йому вдалося уникнути покарання. Мікумі не заперечує свою винність, тому йому загрожує тюремне ув’язнення.

Правда, тепер у нього є найкращий адвокат в окрузі у вигляді Томоакі, який вирішує довести суду, що його підзахисний не винен у даних злочинах. Фільм Третє вбивство (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хірокадзу Корээда
В ролях: Масахару Фукуяма, Кодзі Якусе, Синносукэ Мицусима, Ісао Хасидзумэ, Мікако Ітікава, Ідзумі Мацуока

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress