загрузка...


Героїню багатосерійного фільму «Три в одному» (2017) звуть Інга Хвостикова. В її місті існує якесь агентство розставань з цікавою назвою «Чао-Какао», де дівчина і працює. В такому закладі багато що може трапитися і сварки не є рідкістю. Ось тільки недавній скандал закінчився вельми трагічно. Чоловік, звинувачений у зраді, спонтанно гине під час бурхливого з’ясування відносин. На перший погляд його просто підвело серце, не витримало напруження пристрастей. Вердикт медиків — інфаркт.

Слідчі прагнуть швидше закрити нічим не примітне справу, але Інга бачить більше, ніж представники правоохоронних органів. На її думку це не випадкова смерть, а продуманий злочинний план. Більш того, вона виявилася в потрібний час в потрібному місці, так як це теж було кимось заплановано. Чи вдасться їй докопатися до істини і повністю розібратися в ситуації?

Чи справді все так заплутано або це лише домисли? Хто розробив таку хитромудру послідовність дій і заради чого все це робилося? Фільм Три в одному (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ілля Хотиненко
В ролях: Наталя Ричкова, Олександр Ратніков, Андрій Карако, Артем Семакін, Валентина Лосовський.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress