Фільм Троє (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У містечку на периферії зникає дитина. Ніяких послань викрадач не залишає. Він не виходять на зв’язок з її багатими і впливовими батьками про вимогу викупу. Зловмисник діє професійно, оскільки не залишає після себе жодної зачіпки. Оперативно-розшукові заходи не приносять бажаного результату. Крім того, справа ускладнюється відсутністю очевидців злочину. Правоохоронці безсилі в цій ситуації і кіднепінг у підсумку залишається нерозкритим. З моменту викрадення дівчинки проходить 8 років.

Детектив, який займався її пошуками, вже покинув правоохоронні органи і став священиком. Умиротворення вмить руйнується, коли церковник дізнається про новий кіднепінгом. Почерк ідентичний, вік викраденої приблизно такий же – все вказує на те, що діє одне і те ж обличчя.

Священнослужитель починає неофіційно розслідувати цю справу. Паралельно екс-детектива пошуком зниклої займається її дідусь і амбітна жінка-слідчий. Фільм Троє (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ribhu Dasgupta
В ролях: Амітабх Баччан, Навазуддин Сиддикуи, Відья Балан, Мукеш Чхабра, Падмавати Рав, Сабьясачи Чакраборті, Prakash Belawadi, Суніл Сінха, Тота Рой Чаудхарі, Анупам Бхаттачария


загрузка...