Фільм Угода Олівера (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Впливові спекулянти з Нью-Йорка поступово і методично за готівку скуповують у селян земельні наділи у важкодоступних районах Перу. Хитрі шахраї намагаються зібрати з окремих клаптів солідний клаптик грунту, щоб пред’явити претензії уряду. Міністр фінансів відмовляється купувати викуплену у населення територію за завищеними розцінками. Затвердження державних чиновників необхідно для подальшого розвитку ситуації. Землевласник гірських територій не вірить обіцянкам незнайомців. Мудрий власник вважає перекупників рабовласниками. Легкі гроші від приватизації посилять експлуатацію населення багаторазово.

Замість обіцяних лікарень і здравниць нові господарі знищать паростки цивілізації остаточно, коли завершиться розграбування природних багатств бідної країни. Проживає в місті Марія доглядає за хворою матір’ю. Гострі напади сильного болю трапляються часто. Щоб купірувати страждання, дочка використовує ін’єкції та пігулки. Робота в хоспісі допомагає красти ліки пацієнтів лікарні. Фільм Угода Олівера (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Для реалізації вкрадених таблеток героїня відправляється в несприятливий район до місцевого дилера. Між санітаркою терапевтичного відділення та оптовим реалізатором нарковмісних речовин з’являється взаєморозуміння.

Режисер: Барні Елліотт
В ролях: Стівен Дорфф, Девід Стретейрн, Брук Ленгтон, Карлос Бардем, Альберто Амман, Ельза Оливеро, Амиел Кайо, Мелвін Квиджада, Лучо Касерес, Марко Антоніо Рамірез


загрузка...