Фільм Усі знають (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кароліна проживає в Аргентині. Вона молода і красива іспанка, яка зуміла знайти подружнє щастя. У кінофільмі «Усі знають» розповідається про те, як несподівано може повернутися минуле життя. Вступаючи в шлюб, люди сподіваються забути про минулі невдачі. Більшість зберігають давні таємниці, не можуть допустити, щоб про них дізнався другий чоловік. Не вдається приховувати скоєне, дивіться онлайн, незважаючи на старання. Героїні пощастило з чоловіком. Вони можуть похвалитися міцними, довірчими взаєминами і великою любов’ю. Навколишні захоплюються такою прихильністю і взаємною повагою.

Але все змінюється, коли героїня вирішує відправитися в рідні місця. Разом з нею в подорож пускається і чоловік. Несподівано для героїв, відбуваються події, які нагадують про давно пішли днями. Минуле нагадує про себе і погрожує зруйнувати атмосферу любові і абсолютної гармонії парочки. Здавалося б, кохані повинні розповідати другій половині про всі секрети. Фільм Усі знають (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але є певні теми, які краще не зачіпати. Одного разу вони нагадують про себе самі, і тоді, подружнє життя опиняється під загрозою руйнування. Вони були завидною парою. Але тепер колишнє взаєморозуміння зникло.

Режисер: Асгар Фархаді
В ролях: Едуард Фернандес, Карла Кампра, Хайме Лорэнте, Інма Куеста, Хав’єр Бардем, Рікардо Дарін, Пенелопа Крус, Барбара Ленні


загрузка...