Герой драматичного трилера «В долині Кропив’яної 2016» дивитися в хорошій якості HD 720p, музикант Ніко, пропонує своєму другові відзначити його тридцятирічний ювілей у відокремленому місці в Альпах. Колись сам Ніко справляв там своє тридцятиріччя, про що залишилися найкращі враження! Ювіляр і гості не прогадали, — свято спочатку був прекрасним, але після того, як запрошені перестаралися з вживанням спиртних напоїв, ситуація стала мінятися до гіршого.

Виявляється, Ніко запросив друзів в це містечко, що володіє вкрай негативною аурою, неспроста, — під час святкування його ювілею сталося щось, суті чого ніхто так і не зрозумів. Герой фільму сподівався, що точне повторення ситуації викличе таку ж подію, але вже підготовлений Ніко зможе зрозуміти його значення. Однак все сталося не так, як очікувалося!

Сам Ніко таємничим чином зник, а всім присутнім належить пережити щось куди більш жахливе, ніж невдалий свято. Фільм В долині Кропив’яної (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Philipp J. Pamer
В ролях: Максиміліан Олджейр, Дженс Атзорн, Бенедикт Блашкович, Nicolai Roman Blaskovic, Лаура Куенка Серрано, Йєнні Марія Мук, Ronja Peters, Oliver Scheffel, Фердинанд Шмідт-Модров

загрузка...