Фільм Вбивства Ханни (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ханна своє життя присвятила творчого ремесла письменника і знайшла в цьому своє покликання. Вона є досить відомим автором і цілком здатна своїми працями забезпечити життя. Як і личить таланту, у неї є своя армія шанувальників. Це вселяє найкращі надії, на ще більший успіх, але на жаль, не все так просто буде. Вона написала новий детективний роман і повна впевненості в успіху, відправила його видавцеві. Тут її чекало перше розчарування. Видавництво не прийняв роботу, помітно ускладнюючи ситуацію. Жінка вирішила зайнятися цією справою сама, а тому для залучення уваги, стала публікувати роботу в інтернеті.

Робила вона це головами, поступово розігріваючи публіку. Все було б добре, але серед її шанувальників виявився не найкращий чоловік. Він очевидно божевільний і в своєму прагненні, вирішив реалізувати в життя, вбивства написані в книзі. Незабаром, життя Ханни змінитися самим несподіваним чином. Адже саме вона стала джерелом натхнення для маніяка, що само собою, зобов’язує до напруги.

Проблем не уникнути і в цей раз, життя робить вельми серйозний прорахунок. Само собою, письменниця буде втягнута в розборки з лиходієм, немов герой своєї книги. Фільм Вбивства Ханни (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мішель Полетт
В ролях: Ванесса Рей, Адам Корсон, Тара Спенсер-Нэйрн, Стівен Яффи, Тайлер Хайнс, Меган Хефферн


загрузка...