загрузка...


Троє зовсім молодих хлопців зайнялися не дуже хорошим способом заробітку. Вони розкривають двері будинків і квартир і промишляють дрібним крадіжками. Одного разу всю цю компанію запрошують на вечерю в один дуже багатий особняк. Вже там точно є чим поживитися героям, тому вони приймають запрошення. Але вони не знають найстрашнішого, що господар цього будинку, — справжній маніяк – вбивця. Всі, кого він запрошує в свій будинок, повинні померти в ньому страшною смертю.

Ніхто не може вирватися зі стін цього величезного особняка, кожне вікно і двері особняка закриваються глухими прольотами, і на них стоїть сигналізація. Тому, щоб вийти з дому, треба відключити систему блокуючу вихід. Троє злодюжок здогадалися, що потрапили не просто на прийом до багатіїв, вони повинні власним життям розважити цих монстрів — товстосумів. Коли їх план повністю провалюється, тріо розуміє, що присутні гості не так невинні, як показують. Грабіж перетворюється на жорстоку битву, щоб покинути особняк в живих.

Почалося нерівне протистояння гостей і тих, хто організував «смертельну» вечерю. Важко передбачити, хто тут стане переможцем. Фільм Вечірка монстрів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс фон Хоффманн
Актори: Джуліан МакМехон, Робін Танні, Сем Страйк, Вірджинія Гарднер, Брендон Майкл Холл, Ерін Моріарті, Кіан Лоулі, Ленс Реддік, Дієго Бонета, Джемі Уорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress