Столицю США наздогнала низка неприємних пригод у вигляді вбивств, причому вони були здійснені, з особливою жорстокістю. Очевидним став факт, що всі вони пов’язані між собою і несуть далеко не найкращі перспективи, адже винуватець не залишає жодного сліду. Звичайно ж, розслідуванням займаються детективи, але судячи по всьому не дуже успішно. Тут і вступає головний герой цієї історії в особі журналіста Маккэффри. Він, як і личить своєї професії, бажає розкрити справу вперед поліції і отримати за це свою славу. Ось тільки все не так просто, бо новою жертвою маніяка стає дівчина не проста.

Вона була коханкою одного багатого конгресмена, з яким журналіст був знайомий вже дуже давно. Тепер він зрозумів, у якому напрямку варто рухати розслідування, і з цієї причини легко виявив сліди. І відкриття стали досить несподіваними, адже в цій справі замішані дуже багаті і впливові люди. Судячи з усього, тут працювала особлива організація, що влаштовує подібні ігри з жертвами. От тільки всі ці люди, мають мільярди доларів в своєму розпорядженні.

Вони не люблять, коли в їхні справи лізуть. Тепер над самим журналістом нависне загроза, адже він вийшов на боротьбу з найвпливовішими і багатими. Фільм Велика гра (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кевін Макдональд
В ролях: Рассел Кроу, Бен Аффлек, Рейчел МакАдамс, Хелен Міррен, Робін Райт, Джейсон Бейтман, Джефф Деніелс, Майкл Беррессе, Гаррі Дж. Леннікс, Джош Мостел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress