Фільм Великий сплеск (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Рок-виконавиця Маріанна Лейн є жінкою століття, адже її музика зводить з розуму. Одного разу, після чергового концерту мега у Маріанни пропадає голос. Щоб трохи відпочити, відновити свої сили і повернути собі голос, зірка, разом зі своєю коханою людиною Підлогою відправляється на південь Італії. Але там у них спокійно відпочити не виходить – в аеропорту Маріанна зустрічає свого колишнього коханця Гаррі та його дорослу доньку. Вони розсталися друзями, тому зустрілися дуже тепло. А далі – спільні сніданки і проведення часу. У якийсь момент, це починає напружувати Підлоги.

Гаррі і його дочки стає дуже багато в житті закоханих. Але чи не запізно він схаменувся? Гаррі розуміє, що все ще сильно любить жінку. Він шкодує, що вони розлучилися. Тепер він готовий зробити будь-які способи, лише б повернути Маріанну. Доньці Гаррі сильно сподобався Підлогу. Їй все одно, що він з іншою жінкою. Вона прямо говорить, що хоче з ним бути. Відпочинок всіх героїв перетворився у велику всепоглинаючу ревнощі.

А ревнощі до добра не доводить. Де є ревнощі, там є зрада, ненависть і навіть смерть. Для всіх героїв відпочинок закінчиться не самим кращим чином… Фільм Великий сплеск (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лука Гуаданьіно
В ролях: Дакота Джонсон, Маттіас Шонартс, Тільда Суїнтон, Рейф Файнс, Аврора Клеман, Лілі МакМенэми, Коррадо Гуццанті, Олена Буччи


загрузка...