Фільм Вибухова хвиля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У більшості випадків, злочинці намагаються діяти за заздалегідь підготовленим планом. Таким чином вони намагаються звести шанси їх затримання до нуля. Такого роду злочинці займаються найчастіше: шантажем, вбивствами і пограбуваннями. Тим самим вирішують займатися і головні герої картини Вибухова хвиля. Цю злочинне угруповання намагаються зловити і заарештувати, але їм вдається перебувати на крок попереду поліції, що не дозволяє їм зловити бандитів. Але найстрашніше, злочинці ще тільки планують провернути, такого ніхто в місті ніяк не очікував.

Правоохоронні органи від останньої справи злочинців і зовсім прийшли в цілковитий ступор. Справа в тому, що практично десяток дуже великих бізнесменів виявилися викраденими. Це вже дуже серйозний крок і як з ними боротися ніхто не знає. Але потім їх всіх відпустили, але за умови, що підприємці в обмін на своє життя принесуть їм велику суму грошей. Злочинці вирішили продумати кожен крок підприємців, щоб у тих не виникло навіть найменшого шансу втекти. Кожному був обітницю спеціальний детонує браслет. Ці пристрої вибухають дистанційно і мають величезну вибухову хвилю. Тепер той, хто не встигне принести потрібну суму грошей просто розлетиться на дрібні шматочки.

Цих злочинців вирішує відшукати Девід Брунов. Йому не пощастило і він незабаром опинився в пастки тих самих злочинців. Чи зможе він розібратися з цим злочином і вибратися живим з цього дурдому? Фільм Вибухова хвиля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Георгій Гаврилов
В ролях: Анатолій Білий, Дмитро Мазуров, Дмитро Ратомський, Тарас Кузьмін, Тимур Ефременков, Євген Березовський, Олена Бабенко, Василь Міщенко, Олексій Шаранін, Олександр Пресняков


загрузка...