Відбувається страшна подія. Вагітну жінку виявляють мертвою на складі. Перші ознаки наштовхують на думку, що загибла вчинила самогубство. Ексцентричний журналіст, який завжди домагався правди, зацікавився даною історією і вирішив взятися за розслідування таємничої події. Оперативні співробітники вирішують закрити справу і позначити суїцид, тим часом, як імпульсивний репортер знаходить безліч доказів, що спростовують висновок охоронців закону. Журналіста мало хто бажає слухати і заважають проводити оперативно-розшукові заходи по даній справі, щоб зайвий раз не травмувати членів сім’ї загиблої.

Незважаючи на всі заборони, допитливий репортер вирішує знайти істину, яку зловмисник укрив від представників офіційної влади. Поступово «новоспечений» сищик виявляється втягнутий у вир неймовірних подій, вибратися з яких стає не так легко. Фільм Відеокасета (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром з’являється загадковий свідок, який надає унікальні відеоматеріали, здатні пролити світло на страшну подію. Героям фільму належить дізнатися всі проблеми повсякденного юнацького життя.

Режисер: Ендрю Йорк, Kevin Michael
Актори: Ендрю Йорк, Еллісон Варлей, Kevin Michael, Деніел Томас Фіппс, Ті Гібсон, Sam Maclin, Нейтан Віттерс, Кеті Семплз, Алан Чен, Уеслі Джонстон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress