Вченим вдалося довести, що життя після смерті існує. Представлені неспростовні докази, які тільки припускають новий виток розвитку людства. Але ніхто і припустити не міг, що мільйони людей раптом зважаться піти зі світу живих, щоб на практиці все перевірити. Таким чином, вони збираються повністю перезавантажити своє життя, своє існування на цій планеті. За нової теорії після переходу в інший світ все в житті кардинально змінюється. Виникає непросте питання, чому все частіше чоловіки і жінки, незадоволені нинішнім життям, здійснюють суїцид.

За нової теорії це логічне бажання почати нове життя, яка відбудеться, як тільки душа опиниться в іншому світі. Нове життя дасть зовсім інші відчуття, дозволить відчути щастя, виправити раніше допущені помилки. Масові явища самогубства необхідно зупинити, але як вселити людині бажання жити? А що насправді відбувається з тими, хто потрапляє в загробний світ? Невже там насправді справжній рай для тих, хто бажав виконати найзаповітніші мрії, досягти бажаних цілей, позбутися від сірих буднів і одноманітності. Трагічні наслідки складаються для тих держав, де рівень самогубств перевищує всі можливі межі. Спроби проконтролювати ситуацію успіху не приносять. На допомогу поспішає група вчених в особі Томаса, його сина Білла і помічниці Ісли.

Трійця зробить все можливе, щоб направити думки «слабких» людей в правильне русло. Досить тільки теоретичних знань про те, що відбувається з людиною в потойбічному світі, а на практиці можна скористатися порадами психологів або груп підтримки. Фільм Відкриття (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чарлі МакДауелл
Актори: Руні Мара, Райлі Кіо, Роберт Редфорд, Джейсон Сігел, Джессі Племонс, Катері Демартіні, Рон Кенада, Марк Бузенскі, Брайан Маккарті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress