Події фільму «Вислизаюче життя» починаються з того, що дівчина приходить до тями і намагається зрозуміти, від чого у неї ломить все тіло. Трохи озирнувшись, героїня розуміє, що знаходиться в лікарні. Виявляється, вона намагалася покінчити з собою і на це у пацієнтки є вагомі причини. Її багатий батько помер і вирішив, що дочка не гідна спадщини. Чоловік відписав весь статок на благодійність, а Альбіна тепер змушена шукати нове місце проживання. До всього іншого, друга половинка загадковим чином зникає, а значить, обіцяна весілля не відбудеться. Почавши дивитися фільм онлайн, глядач зрозуміє, що тепер відомий кардіохірург Альбіна намагається зрозуміти, як улюблений міг її зрадити.

Прагнення отримати відповіді на нові питання тільки збільшує непорозуміння. Заплуталася в собі героїня, знаходиться знову на межі відчаю, і починає подумувати про повторній спробі суїциду. От тільки на цей раз поруч з нею виявляється таємничий рятівник, який готовий витягти дівчину з депресії. Хто ж такий цей таємничий незнайомець? Успішний кардіохірург Альбіна Віленська приходить в себе в лікарні і дізнається, що батько, відомий адвокат, помер, позбавивши її спадщини, наречений Ігор безслідно зник, а сама вона намагалася покінчити з собою.

Розслідуючи обставини, які призвели до краху її життя, Альбіна знову опиняється на краю прірви. На щастя, на її шляху з’являється спаситель, з яким Альбіну несподівано багато що пов’язує. Фільм Вислизаюче життя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Нахабцев
В ролях: Глафіра Тарханова, Олександр Нікітін, Юрій Бєляєв, Андрій Чадов, Ганна Полупанова, Андрій Карако

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress