Фільм Водій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Генрі Фелтон працює таксистом в Лас-Вегасі. Він корінний житель ігрової столиці, але ненавидить всіх цих марнотратників життя. Грошей на життя у хлопця не вистачає, тому він став завзятим ігроманом, але багатство йому це заняття, так і не принесло. У хлопця роздвоєння особистості, але він намагається її контролювати, хоча у нього це погано виходить. Вбивця з маніакальними нахилами прокидається в ньому в самий невідповідний момент. Але він завжди обережний, і вбиває виключно повій, що повертаються від Клієнтів. Детектив Арт Метьюс три роки тому працював у наркокартелі під прикриттям.

Але щось пішло не так, і його особистість стала відома наркобарону. Арту довелося бігти, і коли він повернувся додому, він застав свою дружину в калюжі крові, порізану ножем. Від роботи в поліції його відсторонили, так як Метьюс став одержимий упійманням вбивці своє дружини. Ситуацію погіршила його сильна алкогольна залежність. За останній місяць знайдено вже три розклалися трупа жінок легкої поведінки.

Арт просить колишнього боса повернути його на роботу, наполягаючи, що це може бути маніяк, який убив його дружину. Але ніхто навіть не здогадується що таксист Генрі, маніяк-вбивця, і детектив Метьюс, це одна, і та ж людина. Фільм Водій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джек Скайлер, Алекс Зінзопулос
Актори: Рік Лунгрен, Стівен Медвідік, Лоренцо Ламас, Джейсон Джеймс Ріхтер, Брайан Гофф, Мікаела Холмс, Крісті Беран, Кетрін Тейлор, Челсі Еліз, Томас Фіск


загрузка...