загрузка...


Елісон досить непримітна дівчина. Вона не любить гучної життя, яскравих уявлень і веселих компаній. Вона живе кожним спокійним днем. Сірість її буднів, повністю підходять дівчині. Її амбіції досить приземлені і по суті дівчині вистачає звичайної роботи і декількох захоплень, що б відчувати що вона живе. У неї немає проблем у відносинах з людьми. Рідні люди цілком добре її розуміють і не намагаються тиснути. Робота на млині нехай і не звичайнісіньке заняття, але це справа повністю до душі Елісон.

Ось тільки життя її була порушена одним неприємним ударом долі. Її батька вбивають. Маленький світ дівчини валитися під гнітом горя. Переживання підігрівають ті факти, що слідство абсолютно не уявляє, хто це міг зробити. Свідків немає, а доказів вбивці не залишили. Незважаючи на вантаж нових проблем, Елісон намагалася не здаватися і йти вперед. Життя її на цьому не закінчилася і коштувало продовжувати жити з надією, що винуватці отримають по заслугах. Ось тільки тут же прийшов ще один удар долі, коли викрадають її брата.

І знову, як з батьком, немає свідків і доказів на місці викрадення так само не залишилося. Справа починає здаватися для дівчини дивним і дивніше те, що слідство щось приховує. Фільм Впадина в землі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Scooter Corkle
У ролях: Діана Агрон, Рашель Лефевр, Шон Ешмор, Джаред Абрахамсон, Брент Стейт, Сара Дагдейл, Джессіка Маклеод, Глайніс Дейвіс, Майкл Роджерс, Мерилін Норрі

загрузка...