Життя Кароліни і Тодус здається ідеальною. Пара живе в достатку і ні в чому собі не відмовляє. Чоловік готовий виконати будь-яке прохання дружини. Якщо дамі необхідна поїздка до теплого узбережжя в літню відпустку, то турботливий чоловік із задоволенням її виконає. Разом пара виховала двох чудових діточок і повністю цим пишається. Через одруження доньки героям доводиться відправитися в Іспанію, де має пройти торжество. Жінка була проти одруження в іншій державі, але наречений не збирався нічого міняти, наполягаючи на своєму рішенні.

Діставшись до Мадрида, сім’я приходить у захват. Його краса просто не може не справити приємного враження. Кароліна намагається все брати під свій контроль і не підвести очікування близьких. Торжество проходить чудово. Наступного ранку жінка прокидається, щоб зібратися всім разом і відправитися на прогулянку по місту. Вона хоче подивитися на красу столиці Іспанії, але її чекає неприємний сюрприз. Вона кілька разів стукає в кімнату свого чада, але ніхто не відкриває. Тодус негайно зламує двері і бачить — кімната порожня.

Приїхала поліція складає заяву, але не дає гарантії, що зможе відшукати дівчину. Тоді перелякані батьки вирішують взяти ініціативу в свої руки. Фільм Всі знають (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Асгар Фархаді
В ролях: Пенелопа Крус, Хав’єр Бардем, Барбара Ленні, Карла Камара, Рікардо Дарін, Хайме Льоренте

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress