Фільм Втрачена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі цієї історії варто самий звичайний вчитель з престижної школи міста Буенос-Айрес. У плані шкільного навчання, у п’ятьох учнів видалася можливість поїздки в компанії свого вчителя, для ознайомлення з визначними пам’ятками патагонских лісів. Це місце відоме своїми красотами і довгою історією, що власне і повинні були вивчати діти. Разом з цим, вони не упустили можливості отримати вигоду з їх подорожі. У вільний час хлопці втекли з-під нагляду вчителя. Що поробиш, вони прості молоді хлопці, яким не особливо знайома відповідальність.

Власне цей вчинок і став проблемою, так як вони повернулися лише вчотирьох. Корнелія Вильяльба пропала під час цієї вільної прогулянки серед лісу. Звичайно ж, це досить неприємна пригода і відповідно ситуації, вчитель прийняв заходи пошуків. Миттєво підключені відповідні служби, але судячи по всьому, результатів чекати не доводиться. Фільм Втрачена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ця пропажа, здається чимось особливим на тлі подібних випадків. Надто вже просто зникла дівчина, що і насторожує всіх про участь у цій справі викрадачів. Ніхто не знає, де шукати ученицю і це робить ситуацію напруженою.

Режисер: Алехандро Монтьель
Актори: Педро Касабланка, Ніколас Фуртадо, Луїсана Лопілато, Аранча Марті, Бенджамін Отеро, Оріана Сабатіні, Амайя Саламанка, Сара Саламо


загрузка...