Фільм Втрачена ніч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Детективна кінострічка «Втрачена ніч» з домішкою трилера від режисера Чи Чхан-хі одна з небагатьох проектів корейського виробництва 2018 року дійсно заслуговує уваги. Сюжет розгортається навколо багатої, колись щасливої родини. Кілька років тому цю пару можна було б назвати ідеальною. Але постійне перебування в тіні Своєї заможної дружини змінило Цзіньхана. Він все більше затримувався на роботі намагаючись домогтися успіхів, але тим самим поступово руйнував свою сім’ю.

Крім того, у нього зав’язалися стосунки з однією з підопічних. За невідомих обставин його дружина помирає від серцевого нападу. Тіло, як і годиться було доставлено в морг, але вже ближче до вечора воно звідти пропадає. Поліція викликає серед ночі Цзіньхана, але чоловік стверджує, що нічого не знає про цей інцидент.

Молодий детектив, який вирішив за всяку ціну докопатися до істини, підозрює що чоловікові померлої є що приховувати від слідства. Фільм Втрачена ніч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Чхан-хі
Актори: Кім Сан-Ген, Кім Ган-у, Кім Хі-е, Хан Джі-ан, Лі Джі-хун, З Хен-у, Лі Мін-джі, Чхве Мін-бін, Кім Джі-ен, Хен Бон-щик


загрузка...