Підліток Тайлер живе з сім’єю в невеликому містечку, де раніше відбувалися криваві події. Маніяк, який почав свою моторошну діяльність багато років тому, вбивав дівчат і молодих жінок. А потім Клоувхич, як він сам себе називав, несподівано зник. Жителі змогли зітхнути спокійно. Але щороку всі збираються на головній площі, щоб пом’янути безвинні жертви невідомого душогуба. Увечері Тайлер непомітно від батька бере машину, щоб повчити водінню свою подругу Еммі. На підлозі біля сидіння Еммі знаходить дивну фотографію пов’язаної дівчини.

Тайлер знає, що це не його, і йому стає цікаво, як цей знімок потрапив в автомобіль. У місті починають ходити про хлопця нехороші чутки. Щоб його не вважали збоченцем, Тайлер вирішує докопатися до правди. В сараї хлопчина знаходить докази того, що батько може бути тим самим убивцею. Тепер Тайлер став підозріло ставитися до тієї людини, якого довгий час вважав найріднішим і близьким. Фільм Вузол смерті / Клоувхіч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А вся справа в тому, що юнак підозрює батька в причетності до жорстоких вбивств і бачить в ньому серійного маніяка. Щоб з’ясувати правду, він об’єднується з дівчинкою-ізгоєм по імені Кессі, яка просто одержима легендою про це маніяка.

Режисер: Дункан Скайлз
Актори: Чарлі Пламмер, Ділан МакДермотт, Саманта Метіс, Медіс Біті, Бренна Шерман, Ленс Шантілс-Уертц, Ліа Хаттон Бісмор, Сара Клівленд, Майк Кортезе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress