Фільм Хай живе Цезар! (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільми про життя і побут зірок Голлівуду часто можна віднести до біографічних кінокартин. Однак на дану тематику як виявилося можна зробити добротну комедію з елементами мюзиклу. Одним із прикладів такої роботи можна назвати картину американського режисера Ітана Коена під назвою Аве, Цезар! Прем’єра даного фільму в кінопрокаті світового рівня має відбутися п’ятого лютого 2016 року і якщо цей показ буде оцінений по достоїнству, то це буде не фільм, а бомба, яка може підірвати свідомість телеглядачам в самому позитивному сенсі цього поняття.

У центрі сюжету цієї картини американського кінематографа фігурує людина, яка живучи в п’ятдесятих роках двадцятого століття, заробляє собі на життя за допомогою стеження за знаменитостями і якщо хтось з них, влип, різні неприємності, він пропонує їм свої послуги, виручаючи зірок з усіляких негараздів та інших життєвих негараздів.

Також у число послуг входить усунення різними способами компрометуючого матеріалу, аби не очорняти популярність і репутацію знаменитих осіб Голлівуду. Фільм Хай живе Цезар! (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ітан Коен, Джоел Коен
В ролях: Джош Бролін, Джордж Клуні, Олден Эренрайк, Рейф Файнс, Скарлетт Йоханссон, Тільда Суїнтон, Френсіс МакДорманд, Ченнінг Татум, Джона Хілл, Вероніка Осоріо


загрузка...