Фільм Харроу (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Триллер Харроу розповідає про молодого хлопця, який зумів знайти собі притулок на одній зруйнованої бойні. Хоч місце це було страшне для людей, однак головному герою Міллеру воно дуже сильно подобалося. Він не любив спілкуватися з людьми, тому тривалий час перебував на самоті. Так склалися обставини, що десять років тому померла його кохана дівчина, дух який постійно присутній біля головного героя. Кожен день у нього нічим не відрізнявся від попереднього.

Саме тому він з усім цим змирився і нічого не хотів міняти. В один із днів головний герой фільму The Harrow (2016) познайомився з дівчиною Рут, яка спеціально приїхала в місто, щоб дізнатися інформацію про свою матір. Міллер запропонував дівчині переночувати в його нічлігу, і вона погодилася. Парочка добре розговорилася між собою і вирішила згадати про події, які відбувалися в минулому. Але в той момент вони навіть не здогадувалися, що про свої вчинки вони будуть дуже сильно шкодувати. Коли головні герої стали розповідати один одному інформацію з минулого, вони зрозуміли, що знайшли щось небезпечне і дивне, ніж могли раніше собі це уявити.

Але було вже пізно і їм довелося зіткнутися з небезпекою, яка їх чекала. Що саме сталося далі, потрібно дивитися фільм онлайн. Фільм Харроу (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кевін Стоклин
Актори: Меггі Геха, Різ Мишлер, Женева Карр, Патрік Даррен, Том Маккей, Соня Харумі, Ларс Герхард, Гейб Вуд, Нік Еррато, Мері Келсі


загрузка...