Петула і Тільда дві найкращі подруги дитинства, у яких можливе життя могла б скластися інакше, якби не легковажні риси характеру і невситима жага швидко і багато заробити. Тепер дівчата опинилися на слизькій кримінальній доріжці, з якою ні так-то просто згорнути. Зв’язавшись з впливовим чоловіком, місцевим наркобароном в місті, вони виявилися повинні йому величезну суму грошей. Борги прощати мафіозі не має наміру, не за його це життєвими принципами. І тепер за героїнями полюють представники злочинного світу та правоохоронної системи. Щоб уникнути неприємностей, боржницям необхідно за 48 годин знайти гроші.

Саме в такий момент вони згадують про Старої подружки, багатої спадкоємиці на ім’я Дафна. План обчистити її до копійки не здавався на перший погляд небезпечним і проблемним, так як молода особа була психічно хворий і неврівноваженою. До всього іншого вона застрягла в дитинстві, і є жахливо інфантильною дівчинкою. Фільм Химера (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проникнувши в особняк, грабіжниці стали усвідомлювати той факт, що жертвами в даному випадки можуть стати вони самі. Божевільна, почала з ними грати в досить небезпечну гру, де в разі перемоги вони отримають бажане, але якщо програють — то чекає смерть.

Режисер: Мітці Пейроне
В ролях: Мадлен Брюер, Сара Хей, Скотт Коен, Імоджен Уотерхаус, Dhoni Middleton, Мауріціо Овейлл, Джилл Далтон, Бред Калькатерра, Мері Лурман, Етель Фішер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress