Чоловік-мороженщик на ім’я Кен прокидається вранці і спізнюється на роботу. В черговий раз на його адресу пускає колючості місцевий шериф. Начальник кафе оголошує догану Кену за його запізнення і повільну роботу. Чоловік незадоволений своїм життям, і йому часто сняться кошмари, як в дитинстві його мучить Мартін і його приятелі. І ось начальник говорить Кену, що необхідно надіти костюм на вечірку, яка присвячена його давньому кривдникові Мартіну. Кен з небажанням перевтілюється у величезний ріжок з морозивом і відправляється на торжество.

Він зі злістю дивиться на Мартіна, згадуючи, як той з друзями над ним знущався. Проходить трохи часу, і переляканий Мартін тікає від Кена, який женеться за ним з сокирою. Ще мить, і закривавлений труп чоловіка лежить біля огорожі. Фільм Хлопець, який вбиває людей (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Через кілька годин шериф з помічником роздивляються тіло і починають з’ясовувати всі обставини. Кен ж продовжує полювання на винуватців свого нещасного життя.

Режисер: Джек Перез
В ролях: Кевін Корригэн, Беррі Боствик, Карен Блек, Ерік Прайс, Лео Фіцпатрік, Еріел Гейд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress