​​​​Шерлок Холмс має досить важкий характер і мало хто може витримати хоча б пару годин в його суспільстві, проте Джон Ватсон не з таких людей, адже його найкращий і відданий друг. Вже довгий час він знімає разом недорогу квартиру на Бейкер-стріт 221 і Джон допомагає товаришу в його нелегкій роботі, адже він — досвідчений приватний детектив, який характеризується високим рівнем інтелекту, розвиненою дедукцією і відмінною логікою. Одним словом, містер Холмс справжній професіонал своєї справи, що знають не тільки жителі Лондона, але багатьох інших країн.

Клієнтів у хлопців завжди досить багато, але беруться вони тільки за найскладніші і цікаві справи. Практично щодня в їх квартиру приходять нещасні люди, яким довелося зіткнутися з чимось або кимось дуже дивним і небезпечним. Часто мудрому тандему доводиться стикатися з небезпечними лиходіям, яких потрібно знешкодити раніше, ніж вони заподіють шкоду клієнту. За короткий час своєї діяльності вони вже встигли обзавестися ворогами з усього світу, але чоловіків це не сильно турбує.

З якими ж проблемами приходять за допомогою до цієї парочки сищиків? Які небезпеки їх чекають і хто хоче припинити діяльність Холмса? Фільм Холмс & Ватсон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Етан Коен
В ролях: Вілл Феррелл, Рейф Файнс, Ребекка Холл, Джон Сі Райлі, Келлі Макдоналд, Ноа Джуп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress