Фільм Холодна земля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У 1976 році двоє журналістів прибувають на франко-швейцарський кордон, щоб зробити репортаж про дивні випадки незвичайних каліцтв, отриманих домашньою худобою. З того, що їм було відомо, це більше схоже на напад великих хижаків, які вже кілька століть тут не водилися. На місці їх повинні були зустріти представники науки, які теж зацікавилися цією справою, але вони пішли в гори і пропали. Разом з кількома рятувальниками, американським судовим приставом і британським біологом журналісти вирушають на пошуки зниклих учених.

Лавина, що обрушилася, руйнує їхні плани, тепер їм, замерзлим і голодним, доводиться боротися проти дикої природи, щоб вижити. Але вночі вони розуміють, що не холоди їм потрібно боятися найбільше-в сніжній частіше мешкають страшні істоти, які тільки й чекають моменту, щоб напасти на чужинців. Фільм Холодна земля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Наші герої негайно збираються в дорогу, щоб зібрати інформацію з перших вуст. Журналістів мала зустріти наукова група, яка вела власне розслідування. Але, Мелісса і Девід по прибуттю нікого не виявили.

Режисер: Fabien Delage
Актори: Даг Ренд, Гала Бессон, Maura Tillay, Філіп Шурер, Fabrice Pierre


загрузка...