Фільм Хто буде тобі співати (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дивовижна жінка Лила з драматичної стрічки «Хто буде тобі співати», з раннього віку захоплювалася співом, вражаючи своїм голосом багатьох людей, які знають толк в професійному виконанні. Спочатку становлення дівчинки носило місцевий локальний характер, вона співала на радість родичам на всіляких святах, отримуючи справжню насолоду. Потім піднялася на сцену міського Палацу, захоплюючи публіку і змушуючи батьків, відчувати особливу гордість за свою талановиту дитину, обдарованого чудовим голосом. Саме на підмостках маленького клубу дівчина була помічена фахівцями, які зуміли допомогти провінціалці з розкруткою її таланту.

Блискавично розвивається кар’єра співачки, приносила на зміну радощів від досягнень, деякі неприємні моменти, адже дівчина дорослішала, і вже мала власні запити. Особисте життя красуні розвивалася з перемінним успіхом, йдуть і приходять шанувальники не могли скласти повноцінного щастя для творчої натури, тому самотність поглинало молоду співачку з більшою силою.

Звідси починалися всі неприємності, нічні веселощів і водіння в не тверезому вигляді власного авто, що приводить до трагічної ситуації з втратою пам’яті і голоси. Фільм Хто буде тобі співати (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карлос Вермут
Актори: Ева Льорач, Найва Нимри, Кармен Еліас, Наталія де Моліна, Інма Куевас, Ігнасіо Матеос, Вісента Н’Донго, Каталіна Сопелана, Хуліан Вільягран, Кароліна Юсте


загрузка...