Кетрін Восс – молода жінка, яка працює астрофізиком і кліматологом. Вона приймає рішення відправитися на Марс разом з експедицією, попередньо пройшовши жорсткий відбір. Але перед самим вильотом виявляється, що її маленька дочка тяжко хвора. Лікарі знаходять у неї пухлина, і їх прогнози далеко не втішні. Жінка не знає, як вчинити, але незабаром все вирішується само собою. Чоловік героїні вмовляє Кетрін відправитися в політ, а турботу про дочки вирішує взяти на себе. Після довгих коливань вона погоджується. Але під час експедиції відбувається трагічний випадок, який забирає життя всієї команди.

І тільки докторові Восс вдається вижити. Їй довелося зробити небезпечний шлях на Землю, але героїня змогла дістатися на рідну планету в цілості й схоронності. Вона відразу ж потрапляє в руки урядових агентів, які хочуть приховати інформацію про те, що Кетрін жива. Більш того, у жінки виявляються незвичайні здібності, які привертають увагу спецслужб. Фільм Єдині під Сонцем (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона виявляється замкнутою в лабораторії, ставши піддослідної нелюдських експериментів американських вчених. Чи зможе героїня протистояти цілому уряду, щоб ще хоч раз побачити свою сім’ю?

Режисер: Вінсент Трен, Рійана Хартлі
Актори: Браден Бааде, Пуджа Батра, Сінді Чу, Констанс Бреннеман, Ава Кантрелл, Ідріс Дегас, Майкл Кілі, Клінт Юнг, Джин Фарбер, Річ Пол

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress